Ми заснували благодійну крамницю, щоб вирішити кілька соціальних завдань.

По-перше, ми робимо благодійність зручною. 90 % подарованих речей потрапляють у руки нужденних через перевірені організації.

По-друге, ми працевлаштовуємо жінок, які найбільше потребують особливих умов праці: переселенок, багатодітних, літніх.

По-третє, ми щомісяця фінансово підтримуємо кілька харківських команд: Kharkiv Zero Waste, "Накипіло" та "Будуємо Україну Разом" (БУР у Харкові). Нарешті, ми щодня говоримо про екологічні проблеми через надмірне й несвідоме споживання. Натомість пропонуємо етичні, стильні та бюджетні закупи.
"Ясна річ" постала на місці першої у Харкові соціальної крамниці "Шафа добра" (2013 рік).

Після ребрендінгу 2018 року ми називаємося "Ясна річ". Наші цінності лишилися незмінними: прозорість, чесність, згуртування спільноти на основі спільної допомоги та свідомого споживання.
Благодійна крамниця почалася з мрії підприємниці Наталі Рябухи з Мерефи. 2013 рік приніс свої виклики, на які не можна було мовчати, — революція гідності та війна. Перші кілька місяців крамниця трималася на волонтерських жіночих плечах. Наразі в команді, крім незмінної очільниці Наталі, кілька людей: дві Тетяни та Люба на посадах продавчинь, Ліля-адміністраторка, Ірина відповідає за комунікації, Анна за дизайн.