Ясна річ — більше за благодійну крамницю
Ми формуємо нову парадигму споживання. Свідому, відповідальну, ощадливу. Ми пропагуємо соціальний бізнес, культуру благодійності й обміну, заохочуємо кооперацію. Тому заходи є нашою невід'ємною активністю в громаді. У далекі докарантинні часи ми провели близько двадцяти подій про свідоме споживання (вибір гардеробу, перероблення речей, декор із вторинних матеріалів тощо), соціальний бізнес, обміни рослинами.

Ми завжди відкриті до партнерства з людьми, які мають спільні з нами цінності. Разом із Kharkiv Zero Waste ми проводили лекцію з винахідниками альтернативного паковання. Також ми постійно приймаємо екскурсії від навчальних закладів, неформальних угруповань, активістів і активісток. Деколи розказуємо про себе на гостьових майданчиках. Якщо гадаєте, що ми можемо бути взаємокорисними, сміливо пропонуйте співпрацю.
Актуальні заходи
Міжнародний проєкт (Еразмус+) "Переосмислення споживання" стартує наприкінці листопада 2020.
Проєкт складається з двох частин: онлайн і офлайн.

Команда міжнародних активістів і активісток почне онлайн-зустрічі 30 листопада. Ми розкажемо про наші міста й проблеми, заплануємо спільні заходи.
Друга частина програми відбудеться в Берліні у середині травня 2021 року. Від "Ясна річ" ми зможемо запросити до участі 5 людей із України для спільної роботи й напрацювання мануалу зі свідомого споживання.
Архів