Мальенькі речі =
великий вплив
Дякуємо!
158 458 кг
речей знайшли господарів
108850 грн
на розвиток соціальнокорисних проєктів
Головне наше правило — прозорість звітування
Важко судити про соціальний вплив, коли йдеться про зміну парадигми мислення. Ми не можемо точно сказати, скількох людей переманили на світлу сторону свідомого споживання.

На щастя, я є речі, які все ж можна порахувати. Щомісяця у наших соцмережах (fb та instagram) ми публікуємо звіти про результати місяця (куди, кому й скільки речей передавали, скільки грошей пожертвували).

Від часу ребрендінгу (у березні 2018 року) ми знайшли нових власників і власниць для 97141 кг речей. Речі з крамниці продовжували своє життя далеко за межами Харкова — на фронті та підконтрольній території Луганщини та Донеччини, на Полтавщині та Харківщині. Ми співпрацюємо, як з великими міжнародними організаціями ("Карітас", "Деполь"), так і з місцевими крихітними ініціативами.
Кому змогли допомогти
Від квітня 2018 ми перерахували 75100 грн на розвиток соціальнокорисних проєктів. Спочатку ми щомісяця обирали проєкт на конкурсній основі, а потім вирішили, що більш збалансований шлях — підтримувати команди. Тому від 2020 ми робимо внесок у діяльність осередку БУР у Харкові (2000 грн) та незалежного медіа "Накипіло" (2000 грн), а Kharkiv Zero Waste ми почали підтримувати регулярно ще раніше, — у жовтні 2018 року.

Ми змогли бути корисними "Летючому дому" та "Інклюзивному хабові" (ГО "Еммаус"), "Гендерному центрові", "Лікарняним клоунам", кільком волонтерським таборам (БУР, Світ-Ukraine, вокатон), журналу "Люк", "Паросткам майбутнього" ("Карітас"), Дню музики в Харкові.

Турбуємось про наших коліжанок
Ще одна складова нашої місії — створювати сприятливі робочі умови. Зараз для кількох жінок: багатодітна мама, літня жінка, внутрішньо переміщені жінки. Ми офіційно працевлаштовуємо, даємо соціальні гарантії та з розумінням ставимося до потреб кожної коліжанки.


Свій соціальний потенціал ми також реалізуємо в проведенні заходів, партнерстві, міжнародній співпраці, менторстві соціальних бізнесів.