Ми вважаємо, що в людському єднанні — сила. Тому охоче товаришуємо з різними людьми та організаціями

Краудфандінговий відділ

Як соціальний бізнес ми заохочуємо громадські ініціативи бути більш збалансованими й заробляти на свої базові потреби. Прямо навпроти входу до крамниці ви побачите краудфандінгову полицю. Це місце, де зібрано продукцію, яку ми реалізуємо на користь Kharkiv Zero Waste, ГО "Еммаус", ТОВ "Дантецентр", "Накипіло" тощо. Маєте мерч і хочете його продавати на користь своєї організації або певної людини — ласкаво просимо. Ми не беремо комісії за реалізацію.

Речі на благодійність

Ми постійно шукаємо надійних партнерів, щоб віддавати речі. Наші побажання: нам відгукується ваша місія, ви прозоро звітуєте, самі забираєте речі.

Речі на перероблення (апсайклінг)

З великою радістю ми віддаємо речі на перероблення (апсайклінг). Ми почали це робити навесні 2020 і вважаємо, що за цим майбутнє. Зараз ми працюємо з двома українськими брендами remade та Azatot, проте ми відкриті до нових партнерств.

Стати нашим амбасадором/-кою

Як приватна ініціатива або гурт людей ви можете зробити пункт збору речей на своїй території. Часто людям бракує часу й сил, щоб відвезти накопичені речі до крамниці. Якщо ж поставити пункт у зручному місці (приміром у офісі), можуть виграти всі. Як це зробити, читайте тут.
Якщо ви втілюєте соціальні, культурні проєкти і гадаєте, що ми можемо стати вам у пригоді (інформаційною підтримкою, порадою, іншими ресурсами), сміливо звертайтеся!