Поводження з текстильними відходами
Ми пропагуємо ощадливе ставитися до текстилю: перевикористовувати, переробляти й правильно утилізувати. Зараз ми не приймаємо текстиль на утилізацію, але беремо на апсайклінг: бавовняні трикотажні речі використовуємо під час майстер-класів (авоськи, торби тощо). Старі речі з натуральних тканин передаємо на пошиття мішечків та торбів. Також ми допомагаємо швейним виробництвом більш відповідально ставитися до своїх текстильних відходів. Уже зараз нам приносять пакунки обрізків, а ми віддаємо їх на пошиття невеликих виробів.

Разом із винахідником-інженером Андрієм Чорним ми експериментуємо над найбезпечнішим способом утилізації текстилю (особливо синтетичного). Тому якщо ви залучені до швейного виробництва і хочете завдавати менше шкоди довкіллю, сміливо контактуйте з нами.


Ми усіляко зацікавлені ощадливо ставитися до текстилю: перевикористовувати, переробляти й правильно утилізувати. Зараз ми не приймаємо текстиль на утилізацію, але беремо на апсайклінг: бавовняні трикотажні речі використовуємо під час майстер-класів (авоськи, торби тощо). Старі речі з натуральних тканин передаємо на пошиття мішечків та торбів. Також ми допомагаємо швейним виробництвам більш відповідально ставитися до своїх текстильних відходів. Уже зараз нам приносять пакунки обрізків, а ми віддаємо їх на пошиття невеликих виробів.

Разом із винахідником-інженером Андрієм Чорним ми експериментуємо над найбезпечнішим способом утилізації текстилю (особливо синтетичного).